TEŞEKKÜR MESAJLARI

Feyzi Akkaya Temel Eğitim Vakfı bursundan yararlanan öğrencilerimizden gelen teşekkür mesajlarından bazılarını aşağıda bulabilirsiniz.

Bu bölümde mesajınızın yayınlanmasını istiyorsanız, bize yazın

Mesajlar

“Maddi durumu elverişiz, çok öğrencili bir aile olarak, bu burstan öylesine faydalandık ki; en azından eğitim masraflarımızı babamızın yükü olmaktan çıkarmış oldunuz. 10 nüfuslu bir aileyiz. Evde çalışan kimsemiz olmadan, 3’ü ilkokulda, 3’ü de lisede okuyan 6 kardeş olarak, yaşlı, işsiz güçsüz, en basit gıdadan giyeceğe kadar borç sıkıntısı içinde olan ve hiçbir yerden herhangi bir geliri olmadan bizi eksiksiz okutmaya çalışan babamızın eli ayağı oldunuz adeta. (…) Biliyoruz ki, bu karşılığınızı ancak adam gibi okuyarak vermiş olacağız.”
A.B. / Şırnak

“Boş zamanlarımda (tatil günlerinde) bir kahvede ayakkabı boyayarak hem okul harçlığımı çıkarıyorum hem de eve yardımcı olmaya çalışıyorum. (…) Vakfın hazırlatmış olduğu giyim eşyasını okuldan aldım. Okul dönemi giyecek sorunu böylece çözümlenmiş olduğundan dolayı çok mutluyum.”
N.Y. / Sivas

“Vermiş olduğunuz 4 yıllık bursla birçok sorunumu çözdüm. (…) Ve şu anda, Yüce Allah’ın yardımıyla ve sizin desteğiniz sayesinde, bu yıl İstanbul Teknik Üniversitesi Denizcilik Fakültesi Makine bölümünü kazandım. (…) Başta vakfınızın kurulmasında yardımcı olanlara ve tüm yöneticilere, idarecilere çok teşekkür ediyor ve minnettarlığımı sunuyorum. Daha doğrusu – aradaki resmiyeti de kaldırarak – selam ediyor ve ellerinizden öpüyorum. Tekrar her şey için TEŞEKKÜRLER.”
M.Y. / Kahramanmaraş

“Göndermiş olduğunuz ceket, pantolon, gömlek ve kravatı aldım. Duyduğum memnuniyet sonsuzdur.”
H.Ç. / Gerze

“Sayın amcam,
Bana iki yıldır göndermiş olduğun, benim yanımda, çok değerli armağanını alıyorum. Bilsen ne kadar seviniyorum. Vatana, millete yararlı bir insan olacağım şüphesizdir.”
M.A. / Bingöl

“Bana gelen bu yardımınız ben sevindirdiği gibi, okumaya sevk ettirerek başarımı bir kat daha artırdı. (…) Maddi imkanlardan yoksun birçok başarılı öğrenci arkadaşlarımız geçimsizlik nedeniyle okulu bırakmaktadır. İnanın bu yardımınız gelmeseydi her an okulu bırakma düşüncesindeydim. Sağ olun bu düşüncemi yok ederek, okulumun yetkililerini ve ailemi son derece mutlu ettiniz.”
R.A. / Elazığ-Palu

“İki sene boyunca sayenizde almış olduğum burs vesilesiyle, Allah’a çok şükür, bir takım ihtiyaçlarımı karşıladım. Allah sizden razı olsun. (…) Ben liseyi bitirdim, şu an astsubay okulundayım ve kurs görüyorum. Ağustosta mezun olacağım ve kısmetse astsubay olacağım. (…) Size hayatım boyunca minnettar kalacağım. Cenab-ı Allah sizi ve sizin gibi iyi insanları başımızdan eksik etmesin. Ben de vatanıma, milletime ve dinime hayırlı bir evlat olabilirsem ne mutlu.”
M.A. / Balıkesir

“Vakfınızın biz fakir öğrencilere burs verme ve onları giyindirme gibi faziletli bir görevi üstlenmesinden dolayı, vakfınızın sayın yönetici, müdür, müdür yardımcıları ve diğer tüm değerli personel ve üyelerine teşekkür ve şükranlarımı sunarım.”
Y.Y. / İzmir-Bergama

“Bana yaptığınız yardımların şu ana kadar çok yararı oldu. Sizin gibi insanların sayesinde, inanıyorum Türkiye’de birçok çocuk, genç iyi bir eğitim alıyordur. Ben de bunlardan biri olduğuma göre size çok teşekkür ederim. Sizin sayenizde bir teknik liseye geçiyorum.”
G.G.

“Bu bursu verme zahmetine katlanan ve diğer emeği geçen tüm görevlilerden Allah razı olsun, mesut ve bahtiyar eylesin. Şunu da bilmenizi isterim ki, gönderdiğiniz burs birçok sıkıntılardan kurtarmıştır.”
M.K. / Tokat-Turhal

“Maddi zorluklar içinde yürütmekte olduğum öğrenimimi devam ettirmek içinvermiş olduğunuz burs için teşekkür ve minnet duygularımı sunarım.”
R.Y. / Afyonkarahisar-Dinar

“Gönderdiğiniz hediyeleri büyük bir sevinçle aldık. Tahsil hayatımızda yardımlarınızın önemini unutmayacağız.”
H.Ç. / Muş

“Bursların başarımda büyük payı olduğuna inanıyorum. Anadolu Meslek Lisesi’ni birincilikle bitirerek Osmangazi Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümünü kazandım. Çok teşekkür ederim.”
Ç.Ç.

“Biz burslu öğrencilere göndermiş olduğunuz okul ve bayramlık giysilerimizi aldık. Sizlere çok çok teşekkür ederim.”
M.Ş.Y. / Muş-Taşoluk Köyü